Příslušenství k biokrbu

bioooo

Bio krby jsou velice oblíbené, zejména pro svoji nenáročnost na umístění a údržbu. Jejich obliba stále stoupá a tak si už dnes můžete dopřát mnoho krásných a užitečných doplňků pro tyto skvělé prvky vaší domácnosti. Naše bio krby můžete samozřejmě používat jen tak, nicméně by byla škoda nevyužít nabídky různého příslušenství.

Biolíh obyčejný, biolíh s aroma

biooo

I sebelepší bio krb se neobejde bez paliva. V tomto případě se nejedná o brikety ani palivové dřevo. Do bio krbu patří bio palivo, lépe řečeno biolíh – přírodní produkt rostlinného původu. Díky němu se můžete potěšit jasným, přirozené žlutým plamenem, který vás nebude obtěžovat nepříjemným kouřem, zápachem, ani sazemi. Pro ještě lepší požitek nabízíme krom čistých biolihů také ty s „příchutí“ – dáte přednost vůni borového lesa, nebo čerstvé kávy?

Kameny a dřevo i do biokrbu

bio

Biokrby se obvykle vyznačují jednoduchým, úsporným designem. Chcete-li ovšem dosáhnout co nejlepšího efektu a dojmu klasického krbu nebo krbových kamen, určtě vás potěší možnost vybavit jej keramickou imitací přírodních kamenů. A po čase si můžete dopřát příjemnou změnu a místo kamenů do něj umístit velice kvalitní a odolnou keramickou repliku dřeva. Váš bio krb tak bude k nerozeznání od toho klasického a nejedna návštěva bude udivena jeho věrohodností.

Sklo pro biokrb – bezpečí i krása 

Elegantní černá lakovaná ocel v souladu s pevným a kvalitním sklem. V nejrůznějších tvarech a rozměrových variantách. Tato kombinace zaručí nejen skvostný vzhled vašeho biokrbu, ale i bezpečnost všem členům domácnosti, včetně těm nejmenším a čtyřnohým.

Elegantní zásobník na biolíh

bioo

Praktický a zároveň velice dobře vypadající pomocník je z nerezové oceli vyrobený zásobník na biolíh, díky kterému bude mít přitápění a regulaci plamene vždy pod kontrolou, bez rizika zranění.