Druhy biokrbů

Biokrby-H1

Biokrby jsou dnes velice žádané a oblíbené zboží. Nutno dodat, že právem. Jejich výhody a přednosti strčí hravě do kapsy těch několik málo drobností, které je znevýhodňují oproti klasickým krbům. Pokud i vy uvažujete o pořízení tohoto skvělého vynálezu, máme pro vás přehled základních typů a druhů biokrbů.

Volně stojící biokrb

Biokrby-H2.1

Klasickou variantou biokrbu je ta, kterou můžete postavit prakticky kdekoliv. K provozu biokrbu totiž nepotřebujete komín, ani jiný odvod spalin . Nejste navíc limitovaní krbovou zástavbou, v případě stěhování, nebo změny uspořádání nábytku jej zkrátka posunete kam je potřeba. Na výběr jsou pochopitelně krby v různých barevných a tvarových provedení – můžete sáhnout po klasickém designu, krbu ve tvaru krychle či mísy.

Nástěnné biokrby

Biokrby-H2.2

Už z názvu je jasné, že tato skupina je určena k připevnění na zeď, respektive jakoukoliv svislou plochu. To vám dává pochopitelně ještě větší možnost kombinovat krb a ostatní vybavení pokoje, a pokud vám jde o úsporu místa, nástěnný biokrb je tím nejlepším řešením. Navíc získáte neotřelý doplněk interiéru a nezanedbatelný zdroj tepla. I zde lze vybírat ze spousty variant – černý, bílý, s nádechem mědi nebo například zebrovitým vzorem, najdete vždy zkrátka ten pravý do každého interiéru.

Stolní biokrby

Biokrby-H2.3

Ač najdou stolní biokrby uplatnění spíše jako doplněk než topné těleso, na trhu mají své místo. Jejich nízká hmotnost, elegantní a úchvatný vzhled jim jistě najde místo i na vašem stole, komodě, římse či poličce . Snadná údržba, ekonomický provoz a bezpečnost jsou hlavními devizami těchto okras.

Doufáme, že jsme vám pomohli s orientací v nabídce biokrbů a že vás oslovila některá z námi nabízených položek. A v případě, že máte stále pochybnosti, dotazy, nebo potřebujete pomoct s instalací, neváhejte se na nás obrátit .