Druhy krbových obestaveb

Obestavby-H1

Instalací krbové vložky pro vás může zástavba krbu skončit. Jestli se ale nechcete spokojit s málem, naopak oceníte delší životnost a o třídu lepší vzhled, budete se pravděpodobně zajímat o krbovou obestavbuTa teprve dotváří vzhled celého krbu a koneckonců i celého pokoje. Stává se také často dominantním prvkem místnosti a její výběr tedy není radno podcenit – ať už při návrhu nové stavby či rekonstrukci nebo úpravě té stávající. Rozměry a tvar krbové obestavby určuje do značné míry samotná krbová vložka, neznamená to však, že jste odkázáni na předem daný výběr.

Design dle vašeho vkusu

Obestavby-H2.1

V nabídkách specializovaných prodejen je neskutečné množství variant krbových obestaveb, přesně dle vkusu a chuti vás, zákazníků. Na své si přijdou zastánci jednoduchých, klasických tvarů, ale i ti, kterým se více líbí zdobené motivy. Pomocí krbové obestavby je možno pokoj ladit do rustikálního nebo industriálního stylu, ti praktičtější ocení obestavby s prostorem na uskladnění topiva a odkládacím prostorem.

Co se týče materiálu pro stavbu krbové obestavby, i zde je poměrně široké spektrum, ze kterého lze vybírat. A ačkoliv se objevují stále nové a nové materiály, nepřekonanou klasikou zatím zůstávají ty přírodní.

Kámen je kámen

Obestavby-H2.2

Přírodní kámen nebo leštěný mramor mají vynikající tepelné vlastnosti, nekladou žádné vysoké nároky na údržbu a díky jejich bytelnosti vydrží dlouhé roky. Navíc vypadají skvěle a dá se říct, že co kus, to originál. Ve spojení s klasickou, či šamotovou cihlou a dřevěnými doplňky získáte opravdovou kvalitu a netuctový interiérový skvost.

Ačkoliv se pořizovací cena nemusí jevit jako nejnižší, kompromis v oblasti kvality a bezpečnosti zde nehledejte. Stejně jako se vyplatí investovat do těch nejlepších materiálů, rozhodně neuděláte chybu, když si na instalaci krbové obestavby pozvete specialistu, který odvede tu nejlepší práci.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.