Příslušenství ke krbu

p1

Jste šťastnými majiteli nového krbu, máte za sebou peripetie výběru a instalace a přemýšlíte co dál? Nebo už se nějaký ten pátek těšíte z hřejivého tepla a praskajících plamenů a chcete si udělat další radost? Je na čase prozkoumat naši nabídku krbového příslušenství.

Spousta užitečných pomocníků

p2

Jestli sháníte praktické doplňky a pomůcky, jistě vám přijdou vhod podpalovače zavedené značky Burner, se kterými se vám jednoduše podaří oheň rozdělat za všech okolností a bez nepříjemného zápachu i v poněkud nepříznivých podmínkách, nevadí jim ani voda.

A jak jinak oheň zapálit, než stylovými zápalkami. Ten pak můžete udržovat pomocí krbového nářadí - kleště, smeták, pohrabáč či lopatka v praktickém setu jsou ta správná volba. S úklidem a udržováním okolí krbu v perfektní čistotě vám pak pomůžou starý dobrý uhlák anebo skvělý vynález, vysavač popela.

Náhradní díly

p3

I sebekvalitnější krb, nebo krbová kamna potřebují údržbu a sem tam i nějakou opravu. Pro tyto účely pro vás máme například těsnící šňůry na krbová dvířka v různých velikostech, vysokoteplotní lepidlo pro jejich nalepení nebo žáruvzdornou barvu pro kamna, krbové vložky, grily a kouřovody s odolností až do 600 °C.

Jako výborný doplněk jistě poslouží i široká nabídka plechů pod kamna, jakožto prevence proti propálení podlahy žhavými uhlíky, nebo čiré tvrzené sklo pod kamna - bezpečná izolace a ochranný prvek. A za zmínku jistě stojí řada regulátorů tahu, pomocí kterých jednoduchým nastavením dosáhnete snadno požadované teploty.

A něco elegantního…

p4

Zdaleka neplatí, že to co je praktické, nemůže být taky pěkným designovým doplňkem. Nezapomeňte se tedy podívat na naše koše a stojany na dřevo, které vám jednak poskytnou úložný prostor na topivo, ale taky krásně oživí a ozvláštní interiér. A co třeba vkusná a kvalitně vyvedená krbová římsa?

To všechno a mnohem víc je vám plně k dispozici.